Loading

Ремонт силового обладнання у Харкові

Електромонтаж, наладка, моніторинг, ремонт і заміна силового обладнання - це робота для кваліфікованих фахівців, які володіють необхідними знаннями, досвідом і допусками. Сервісний центр Link Service гарантує професійне рішення поставлених завдань і бездоганну якість виконання робіт.

Скільки коштує ремонт?

Види послуг Ціна, грн.
Заміна аккумуляторної батареї 250 - 350
Заміна перемички 1 шт. 100
Заміна запобіжників 100
Заміна силових реле 250
Ремонт ДБЖ потужністю від 700Вт до 1500Вт 500 - 650
Ремонт ДБЖ потужністю від 1500Вт до 3000Вт 900 - 1500
Ремонт ДБЖ потужністю до 4000Вт 1600 - 2000
Ремонт ДБЖ потужністю від 4000Вт 2000 - 2600
Калібрування рівня заряду батареї 300 - 500
Ремонт ланцюгів живлення (відновлення, заміна ключів) 250 - 450

Дiзнатися цiну ремонту


Несправність силового обладнання може викликати збої в роботі цеху і всього підприємства, повне припинення електропостачання та інші негативні наслідки. Тому важливо регулярно контролювати стан силового обладнання, вчасно виявляти неполадки і негайно усувати їх.

Ремонт пуско-зарядних пристроїв
Крім простого заряду акумулятора, пристрої можуть забезпечувати високим пусковим струмом для під'єднання потужних навантажень. Тоді в ньому застосовані більш потужні деталі — від вхідного випрямляча до вихідних деталей та контактактів. У нас працюють досвідчені інженери, які справляються з будь-якою проблемою.
Ремонт зварювального устаткування
Сервісний центр Link Service виконує ремонт електричних машин і пристроїв. Одним з лідируючих видів робіт вважається ремонт зварювального устаткування. При цьому ми ремонтуємо традиційні трансформатори, генератори та інвертори.
Ремонт стабілізаторів напруги
Для проведення ремонту стабілізаторів напруги необхідні особливі знання і обладнання. Поломка приладу може вивести з ладу з'єднану техніку і навіть вразити користувача струмом. Важливо бути обережними і звертатися в сервісний центр по ремонту стабілізаторів напруги.
Діагностика трансформаторів
Оцінка стану функціональних систем трансформаторів. Виявлення дефектів, що обмежують функціональність трансформатора або знижують надійність експлуатації трансформаторів. Розробка рекомендацій по контролю за станом трансформаторів. Визначення необхідності, доцільності і обсягу ремонтних робіт.
Чому ремонтувати силове обладнання повинні ми?
15 рокiв досвiд роботи
Професійне обладнання для ремонтів
30 брендів-авторизацій
10 напрямків роботи
6 мiсяцiв гарантії на ремонт

Гарантійний ремонт техніки понад 60 торгових марок