Loading

Ремонт електротранспорту в Харкові

Компанія Link Service пропонує ремонт електротранспорту в Харкові. Все більше людей вибирають електросамокати, гіроскутери, сігвеї та інші пристрої для пересування містом. Проте всі вони потребують регулярного технічного обслуговування, щоб поїздки на них залишалися безпечними. Самостійно проводити діагностику і робити заміну деталей, що вийшли з ладу, складно. А за відсутності практичного досвіду і теоретичних знань це загрожує ще серйознішими поломками. Якщо потрібен ремонт електротранспорту в Харкові, краще звернутися до сервісного центру Link Service. У нас сучасна технічна база, а наші майстри працюють з усіма популярними брендами цих транспортних засобів.

З яким електротранспортом ми працюємо

Наша компанія пропонує ремонт електричної частини електротранспорту різних видів:

 • гіроскутерів – ми виконуємо як планову профілактику, щоб уникнути збоїв у роботі гіродатчика, так і ремонт;
 • гіроборд (від скутерів ця техніка відрізняється меншою швидкістю) – ми перевіряємо роботу батареї, датчиків, іншої електроніки, а також двигуна;
 • електросамокатів – міняємо комплектуючі, що вийшли з ладу через поломку або природне зношування, неправильну експлуатацію;
 • електровелосипедів – це транспорт з електричним двигуном, роботу якого забезпечує акумуляторна батарея, ми можемо перевірити її та замінити за необхідності;
 • сігвеїв – самохідного електротранспорту, оснащеного досить складною системою електроніки;
 • моноколеса – ми перевіримо стан батареї, щоб запобігти появі проблем із підтриманням рівноваги.

Ремонт та заміна електронної частини електротранспорту – це гарантія безпечного водіння.

Скільки коштує ремонт?

Види послуг (Гіроборди, Самокати) Ціна, грн.
Детальний ремонт 250 - 800
Діагностика / Дефектування електротранспорту 250
Заміна АКБ / без розбирання пристрою 150 - 200
Заміна АКБ / з повним розбиранням пристрою 300 - 500
Заміна колеса / Двигуна 350 - 700
Заміна плати контролера заряду 350 - 450
Заміна Пластикового обважування / Силіконової накладки 250 - 450
Заміна Плати Балансиру 350 - 450
Перепакування АКБ (заміна елементів, без елементів) 400 - 500
Ремонт двигуна / колеса 450 - 700
Ремонт зарядного пристрою 250 - 350

Дiзнатися цiну ремонту


Причини поломки та можливість їх усунення

Найчастіше причиною виходу з ладу електротранспорту є порушення правил його експлуатації. Наприклад, це відбувається коли вода потрапляє всередину корпусу на електронні плати. Навіть у невеликій кількості вона може призвести до замикань у блоці управління. Основні причини ремонту електротранспорту – це:

 • вихід із ладу датчиків;
 • механічне пошкодження корпусу чи коліс;
 • несправності двигуна;
 • порушення контактів чи пошкодження електропроводки;
 • хімічне старіння акумулятора (це природний процес, але батарея все одно потребує заміни);
 • поломка блоку керування.

Ці несправності супроводжуються появою сторонніх шумів та вібрацій, перегріванням двигуна, погіршенням маневреності. Якими б не були причини ремонту електротранспорту в сервісному центрі, головне, що він може проводитися тільки після діагностики.

Що ми пропонуємо

Наша компанія пропонує як ремонт електротранспорту, так і додаткові послуги (включаючи профілактику та техобслуговування). Вартість залежить від обсягу робіт та їхньої складності.

Для ремонту електротранспорту в Харкові залишайте заявку на сайті. Вкажіть у ній свою контактну інформацію, вид пристрою та модель, суть проблеми. Наш менеджер передзвонить вам, щоб назвати орієнтовну ціну та погодити умови. Якщо вам все підходить, майстер зможе розпочати роботу. За домовленістю можливий виїзд додому за вказаною адресою. Ви також можете відправити свою техніку до нашого центру "Новою поштою" або з іншою транспортною компанією. Повну ціну майстер назве лише після діагностики. Ми виконуємо роботи будь-якої складності. Для ремонту електротранспорту наші майстри використовують лише фірмові вузли та деталі.

Ремонт гіроскутеру
Це може бути як планова профілактика, так і звичайний ремонт. Технічний стан гіроскутера впливає на безпеку і комфорт поїздки. Якщо транспорт самостійно вимикається або відбувається збій роботи гіродатчиків, це може бути небезпечним для Вас та оточуючих. Це свідчить про те що, потрібно звернутися у сервіс.
Ремонт гіроборду
Перш ніж приступити до ремонту наші майстри проводять комплексну діагностику гіроборду. Перевіряється робота електроніки, моторів, батареї, датчиків і механіки. Тільки після повної перевірки майстер починає ремонтні роботи.
Ремонт електросамокату
Серед причин появи несправностей може бути природний знос комплектуючих, неправильна експлуатація, а також механічні пошкодження пристрою, що виникають в аварійних ситуаціях. У кожному з випадків необхідно звернутися до фахівців з ремонту.
Ремонт електровелосипеду
Велосипеди з електричним мотором, що приводиться в рух акумуляторною батареєю, можуть вийти з ладу з різних причин. Сюди відноситься розрив силового дроту електродвигуна, контролер електродвигуна, порушення в роботі акумулятора.
Ремонт сігвею
Такі електричні колісниці відносяться до категорії самохідного транспорту, який під час поїздок піддається ризику різних пошкоджень. Поломки сігвея складно усунути самостійно, адже вони пов’язані зі складною електронікою. Тому в разі появи несправностей, варто звертатися до сервісного центру.
Ремонт моноколеса
Для збільшення ресурсу моноколеса розумно проводити регулярні профілактичні процедури. Навіть при правильній експлуатації та належному догляді цей транспорт може вийти з ладу — втратити рівновагу або проявити проблеми з батареєю. Необхідно вчасно відреагувати на несправність.
Чому ремонтувати електротранспорт повинні ми?
Сертифiкованi cпецiалiсти
15 рокiв досвiд роботи
Професійне обладнання для ремонтів
30 брендів-авторизацій
6 мiсяцiв гарантії на ремонт

Гарантійний ремонт техніки понад 60 торгових марок