Loading

Ремонт акустичних систем у Харкові

Компанія Link Service пропонує ремонт акустичних систем у Харкові. Ми співпрацюємо як з приватними особами, так і з корпоративними клієнтами. Наші майстри працюють із різними типами обладнання, включаючи автомагнітоли, сабвуфери, інші типи аудіосистем. Ми маємо досвід роботи з технікою всіх популярних брендів. Наша компанія проводить ремонт акустики незалежно від типу несправності та складності робіт.

Чому не можна ремонтувати техніку самостійно

Акустична апаратура – ​​це складні пристрої, у яких неможливо розібратися самостійно. Найчастіше користувачеві не вистачає не тільки теоретичних знань, а й досвіду, практичних навичок, щоб визначити причину поломки та усунути її. Після такого ремонту проблема може лише погіршитися. Іноді відбувається замикання чи спалахування техніки. Але навіть якщо з безпекою проблем не виникає, користувач зазвичай не має доступу до фірмових деталей та обладнання.

Тому при появі ознак поломки динаміка або інших елементів краще звернутися до сервісного центру з ремонту акустичних систем. Майстри нашої компанії вміють працювати з усіма типами техніки. Вони знають тонкощі влаштування систем різних брендів, можуть швидко проводити діагностику. Для ремонту акустики вони використовують лише фірмові вузли та деталі.

Скільки коштує ремонт?

Види послуг Ціна, грн.
Заміна ВЧ / СЧ динаміка 200
Заміна плати підсилювача 300 - 350
Ремонт плати підсилювача 350 - 400
Ремонт Цифрових / Wi-Fi / Bluetooth систем 450 - 1000
Ремонт або заміна роз'єму акустики 350 - 450
Заміна трансформатору 250 - 350
Ремонт блоку живлення 350 - 450
Ремонт плати індикації 350 - 450

Дiзнатися цiну ремонту


Ознаки поломки акустичної системи

Більшість акустичних систем великих брендів – це надійне обладнання. Але при недотриманні правил експлуатації вони можуть вийти з ладу. Ознаки того, що потрібен ремонт аудіотехніки, легко помітити:

  • хрипи та потріскування, що з'являються при використанні регулятора гучності;
  • відсутність звуку;
  • неможливість увімкнення обладнання.

З ладу можуть вийти і динаміки, і окремі частини, і підсилювачі. Без спеціального обладнання неможливо визначити причину поломки. Робота майстра в сервісному центрі полягає у тому, щоб проводити діагностику, знаходити несправність та усувати її.

Що ми пропонуємо

Компанія Link Service здійснює не лише ремонт звукового обладнання. У нас можна замовити додаткові послуги:

  1. Профілактичні заходи, включаючи регулювання та чищення апаратури для продовження терміну служби.
  2. Простий ремонт колонок, який проводиться без заміни деталей.
  3. Реставраційні роботи – це складний ремонт акустичних систем, за якого окремі деталі змінюють, очищають від корозії, усувають наслідки механічних пошкоджень, приводять корпус до ладу.

Вартість ремонту акустики залежить від складності робіт та типу несправності. Щоб дізнатися попередню ціну, надсилайте заявку на ремонт через сайт, вказавши свої контактні дані та тип обладнання. Наш менеджер передзвонить, щоб узгодити орієнтовну вартість та умови роботи.

Якщо вам все підходить, ви можете привезти обладнання до нашого центру, відправити його "Новою поштою" або вибрати інший спосіб доставки. Ми пропонуємо також виїзний ремонт аудіотехніки, коли майстер приїжджає у зручний для вас час. Точну вартість послуги він називає лише після діагностики.

Профілактичні заходи
Дозволяють продовжити термін безпроблемної експлуатації. В сервісі ми проводимо налагодження, регулювання, змащення, чищення.
Простий ремонт колонок
Така робота проводиться без заміни деталей, або окремих блоків. Швидкість подібного ремонту залежить від завантаженості майстрів та не потребує часу на пошук спеціальних комплектуючих.
Складний ремонт колонок
Ремонт аудіо колонок з повною або частковою заміною комплектуючих належить до категорії складних робіт.
Реставраційні заходи
Спеціалісти сервісу кваліфіковано здійснюють процедуру реставрації, в тому числі чистять від корозії або ремонтують після механічних пошкоджень.
Чому ремонтувати акустичні системи повинні ми?
Сертифiкованi cпецiалiсти
15 рокiв досвiд роботи
Постійні навчання та пiдвищення квалiфiкацiї
Професійне обладнання для ремонтів
10 напрямків роботи

Гарантійний ремонт техніки понад 60 торгових марок