Loading

Ремонт ноутбуків у Харкові

Щоб техніка не вийшла з ладу у найважливіший момент, потрібні професійна діагностика та ремонт ноутбуків. Самостійний ремонт техніки може призвести до неприємних наслідків, тому що у власника може не вистачити досвіду та знань для визначення причини поломки та усунення її. У нашому сервісному центрі працюють майстри, які знають особливості влаштування комп'ютерів та ноутбуків усіх брендів. У нас можна не тільки полагодити ноутбук, але й замовити додаткові послуги, включаючи профілактику та апгрейд системи.

Чому ремонт ноутбуків у Харкові варто замовити у сервісному центрі Link Service

Ремонт ноутбуків потребує наявності складного діагностичного обладнання та інструментів. Майстрові потрібно знати особливості техніки певного бренду, нюанси влаштування моделі. Це допоможе виявити несправність та усунути її. Чистка дозволить позбутися пилу, який міг би призвести до виходу техніки з ладу. Ретельна діагностика ноутбука допомагає майстру виявити потенційні проблеми та запобігти пошкодженню пристрою. Все це можна зробити лише в офіційному сервісному центрі.

Скільки коштує ремонт?

Види послуг Ціна, грн.
Діагностика 300
Антивірусна профілактика 150 - 300
Відновлення ланцюгів живлення материнської плати 400 - 1100
Заміна динаміків 300
Заміна клавіатури 250 - 600
Заміна клавіатури (у ноутбуках, де клавіатура є невід'ємною частиною корпусу) 500 - 900
Заміна кулера системи охолодження 300
Заміна материнської плати 300 - 400
Заміна матриці 350 - 500
Заміна шлейфу матриці 350 - 500
Заміна інвертора матриці 350 - 500
Заміна модуля Wi-Fi 300 - 500
Заміна петель матриці 300 - 600
Заміна системи охолодження ноутбука 300 - 500
Заміна DVD-приводу 200 - 300
Відновлення материнської плати після залиття 450 - 800
Перенесення інформації на інший носій (Перенесення інформації перед форматуванням диска) 350 - 800
Заміна елементів живлення батареї (перепакування) 800 - 1100
Розбір\збір ноутбука 200 - 400
Ремонт Touchpad маніпулятора 300 - 400
Заміна звукових роз'ємів, USB, роз'єму живлення 250 - 350
Прошивка або оновлення BIOS на програматорі 500
Прошивка або оновлення BIOS 250 - 350
Ремонт корпусу ноутбука 350 - 700
Видалення пароля BIOS шляхом апаратної перепрошивки 500 - 800
Заміна мікросхеми відеоадаптера на материнській платі 900 - 1300
Заміна мостів північного та південного 900 - 1100
Чищення системи охолодження ноутбука із заміною термопасти, мастило активних елементів охолодження. 350 - 500
Заміна жорсткого диска на ноутбуці 150 - 300

Дiзнатися цiну ремонту


Причини поломки техніки

Щоб полагодити ноутбук, потрібно розібратися у причинах поломки. Можливі різні ситуації:

  1. Не вмикається ноутбук – причина може бути у виході з ладу не лише окремих деталей, а й модулів цілком. Майстри нашої компанії намагаються ремонтувати ноутбук так, щоб відновити частини, які вийшли з ладу, найбільш економічним чином і знизити собівартість робіт.
  2. Ноутбук сильно нагрівається під час роботи або зависає. Зазвичай причина у виході з ладу системи охолодження. Це може статися через те, що вона забита пилом. Чищення та перевірка системи дозволить відновити нормальну роботу техніки.
  3. Проблеми із зображенням або його відсутність. Найчастіше у таких випадках потрібна заміна матриці. Звернення до сервісного центру з ремонту ноутбуків дозволить провести таку заміну швидко – якщо це поширена модель, матриця може бути на складі, не потрібно замовляти її окремо.
  4. Проблеми з клавіатурою. Причини – у механічних пошкодженнях. Іноді потрібна заміна окремих клавіш, в інших випадках – усієї клавіатури. Майстер зможе сказати це лише після діагностики.
  5. Техніка не працює через попадання рідини. Якщо вода не просочилася всередину корпусу, ремонтувати ноутбук буде простіше, достатньо замінити клавіатуру та почистити контакти, щоб можна було користуватися пристроєм.

Усунення всіх перерахованих поломок можливе лише у сервісному центрі, де цим займаються фахівці.

П'ять причин віддати техніку для ремонту та модернізації у наш сервісний центр

Компанія Link Service – це якісний ремонт ноутбуків у Харкові. Ми пропонуємо:

  • оперативне оформлення замовлення – потрібно тільки заповнити та надіслати заявку на сайті, вказавши свій телефон, інші контактні дані та основні характеристики моделі техніки;
  • використання фірмових запчастин;
  • швидкий ремонт та модернізацію з гарантією;
  • доступні ціни;
  • профілактичне обслуговування (сервіс ноутбуків – це і чищення, і перевірка системи охолодження та інші додаткові послуги).

Можливий терміновий ремонт різних моделей ноутбуків з виїздом майстра додому або в офіс у зручний для вас час. Умови співпраці можна заздалегідь узгодити за телефоном. Ви можете вибрати інший варіант – доставку ноутбука в наш центр "Новою поштою" або іншою транспортною компанією. Тоді після закінчення ремонту ми організуємо зворотну доставку.

Не вмикається ноутбук
У деяких випадках може знадобитися заміна одного з модулів цілком, але ми завжди прагнемо обмежитися перепайкою окремих електронних деталей, мікросхем, роз'ємів, відновленням струмоведучих частин та іншими методами, для того щоб максимально заощадити ваші гроші.
Ноутбук залитий рідиною
Якщо рідина не потрапила всередину корпусу, серйозних проблем, швидше за все, вдасться уникнути. Але може виникнути необхідність в заміні клавіатури або окремих клавіш. Наші фахівці перевірять і почистять контакти, ліквідують наслідки і загрози, після чого ви знову зможете користуватися своїм пристроєм.
Ноутбук сильно гріється або висне
Система охолодження забивається пилом і ефективність її роботи починає знижуватися. Ми проведемо діагностику ноутбука і виявимо причину проблеми. Можливо, перегрів ноутбука і уповільнення швидкодії викликані помилками в роботі операційної системи. Полагодимо, почистимо, налаштуємо.
Немає зображення
Ремонт матриці зазвичай обходиться дешевше, і ми постараємося зробити все, щоб вам не довелося витрачатися на заміну важливого вузла. Якщо без заміни не обійтися, то ми встановимо якісний екран. Якщо модель ноутбука поширена, то заміну матриці можна виконати швидко.
Проблема з клавіатурою
Вони виникають через механічні пошкодженя, помилки в роботі операційної системи або драйверів. Іноді необхідно міняти окремі клавіші, шлейф клавіатури або вузол цілком. Усунути поломку мікроконтролера можна тільки в умовах сервісу.
Чому ремонтувати ноутбук повинні ми?
Сертифiкованi cпецiалiсти
15 рокiв досвiд роботи
Постійні навчання та пiдвищення квалiфiкацiї
Оригінальні запчастини з гарантією
Професійне обладнання для ремонтів

Гарантійний ремонт техніки понад 60 торгових марок