Loading

Ремонт телефонів у Харкові

Термін служби телефону та якість його роботи багато в чому залежить від того, наскільки користувач дотримується інструкції виробника, як дбайливо ставиться до пристрою. Якщо виникають проблеми, треба звернутися до сервісного центру з ремонту смартфонів, а не намагатися усунути їх самостійно. Тому що смартфони останніх моделей без спеціального обладнання навіть розібрати не вдасться. Це складні пристрої, їхня діагностика та ремонт потребують теоретичних знань та практичного досвіду. Вам потрібен майстер з ремонту мобільних телефонів, який розуміється на особливостях конструкції смартфонів різних брендів і вміє з ними працювати.

З якими моделями працює наш сервісний центр з ремонту телефонів

Компанія Link Services працює з технікою понад 60 брендів. Ми пропонуємо ремонт телефонів (Харків) та приймаємо моделі всіх відомих марок – iPhone, LG, Samsung, Nokia та інших виробників. У нас є фірмові запчастини для всіх популярних моделей. Але за потреби ми можемо замовити деталі і для рідкісних смартфонів.

Наша компанія – це не одна з маленьких майстерень з ремонту телефонів, а велике підприємство, що має серйозну технічну базу. Усі роботи виконуються з використанням сучасного обладнання та інструментів. Це дозволяє швидко ліквідувати як апаратні, так і програмні несправності.

Скільки коштує ремонт?

Види послуг Ціна, грн.
Ремонт материнської плати 500 - 900
Ремонт або заміна модуля Wi-Fi 250 - 400
Заміна акумуляторної батареї 150 - 250
Ремонт або заміна роз'єму живлення, навушників, SD, USB 250 - 350
Ремонт чи заміна кнопок, вимикачів 250 - 350
Заміна дисплейного модуля у зборі 300 - 500
Заміна контролера заряду 400 - 500
Заміна корпусу (Перебір смартфона) 400 - 500
Заміна материнської плати планшета/смартфону 325 - 450
Заміна роз'єму SIM/Flash 300 - 400
Заміна фронтальної / тилової камери 250 - 350
Відновлення внутрішніх шлейфів смартфона 300 - 400
Поклейка захисної плівки або скла 100 - 200
Заміна динаміка смартфона 250 - 350
Видалення оксидів та інших наслідків потрапляння рідини на системну плату 300 - 500
Відновлення програмного забезпечення (перепрошивка), розблокування 250 - 450
Заміна плати із різьмом зарядки 250 - 300

Дiзнатися цiну ремонту


Коли потрібно звернутися до сервісного центру телефонів

Зрозуміти, що потрібен терміновий ремонт телефонів, можна за зовнішніми ознаками чи погіршенням якості роботи. До нашого центру звертаються:

  • за відмови дисплея – може бути зумовлено поломкою крихкого шлейфа або механічним впливом, у результаті чого потрібна заміна екрана;
  • у разі програмних неполадок – пристрій працює нестабільно, може зависати, довго завантажуватись; ми з'ясуємо причини збоїв в операційній системі та усунемо їх;
  • за поломки динаміка або мікрофона, коли в телефоні зникає або погіршується звук – іноді досить почистити деталь, але може знадобитися її заміна;
  • коли всередину корпусу потрапляє рідина – потрібно віднести пристрій до сервісу ремонту телефонів, щоб гаджет почистили в ультразвуковій ванні і висушили за певних умов;
  • за поломки гнізда зарядки – це трапляється при занадто сильному фізичному впливі, елемент потребує заміни;
  • якщо акумулятор вичерпав свій ресурс – з часом відбувається його хімічне старіння, і згодом потрібна його заміна.

Наша компанія пропонує не тільки ремонт мобільних телефонів з гарантією, але й додаткові послуги (чистка, перепрошивка тощо).

Як замовити ремонт телефону

Щоб замовити якісний ремонт та профілактику, потрібно надіслати заявку. Для цього заповніть стандартну форму на сайті, вкажіть дані та основні характеристики пристрою (модель, рік випуску), тип поломки. Наші менеджери передзвонять вам, щоб назвати орієнтовну ціну та погодити умови співпраці.

Ви можете передати пристрій у сервіс ремонту смартфонів. Для цього необхідно замовити доставку "Новою поштою" або іншою транспортною компанією. Є можливість виїзного ремонту – майстер приїде до вас додому або в офіс за вказаною адресою у зручний для вас час. Остаточну вартість він зможе назвати лише після діагностики. Якщо пристрій підлягає ремонту, а вас влаштовують умови співпраці, майстер розпочинає роботу. Терміни виконання залежать від типу несправності та складності робіт. Після закінчення ремонту пристрій доставлять назад.


Поломка дисплея
На роботу дисплея мобільного пристрою може вплинути механічна дія або поломка шлейфу. Крім заміни екрану може знадобитися установка нових деталей.
Програмні неполадки
Пристрій починає нестабільно працювати, довго завантажується або просто не включається. Необхідно з'ясувати в чому причина — прошивці телефону, блокування та ін. Наш сервіс усуває збої та несправності в ОС.
Поломка динаміка, мікрофона гаджета
У телефоні пропав звук, засмітилася сіточка динаміка і погана чутність. Це свідчить про те, що необхідна заміна динаміка або чистка сіточки мікрофону.
Поломка гнізда для зарядки або роз'єму живлення
Дана поломка виникає в результаті систематичного механічного впливу. Частіше за все необхідна заміна роз'єму чи гнізда.
Залиття рідиною
У разі виникнення такої проблеми, ми проводимо промивку в ультразвуковій ванні, видаляємо зайву кількість солей, просушуємо при дуже високій температурі.
Чому ремонтувати смартфон повинні ми?
Сертифiкованi cпецiалiсти
15 рокiв досвiд роботи
Оригінальні запчастини з гарантією
10 напрямків роботи
Можливість ремонтів на виїзді

Гарантійний ремонт техніки понад 60 торгових марок