Loading

Ремонт побутової техніки в Харкові

Компанія Link Service пропонує ремонт побутової техніки. Ми ремонтуємо великі побутові прилади (холодильники, пральні та посудомийні машини). Майстри нашого сервісного центру знайдуть причину несправності та усунуть її незалежно від моделі. Ми працюємо з технікою понад 60 брендів. Також наша компанія здійснює ремонт дрібної побутової техніки. Це можуть бути кавові машини, мікрохвильові печі, інші прилади.

Причини поломки побутової техніки

Щоб усунути проблему, необхідно розібратися в її причинах. У нашому сервісному центрі проводиться діагностика, після якої майстер точно зможе сказати, що спричинило несправність. У більшості випадків це:

  1. Потрапляння пилу, бруду, жиру (особливо на кухні) – це може викликати перегрів, призводити до аварійних відключень та виходу з ладу окремих деталей та вузлів. Наприклад, холодильники зазвичай стоять ґратами до стіни, а поряд розміщені інші елементи кухонного гарнітура, які не дозволяють дістатися до ґрат. У результаті вони забиваються, і це призводить до перегріву компресора. Для мікрохвильових печей велику небезпеку становить жир. Його потрапляння всередину може призвести до виходу з ладу магнетрона.
  2. Перепади напруги можуть призвести до термінового ремонту кухонної техніки. Ця послуга може знадобитися тим, хто живе в районах з частими та раптовими відключеннями електроенергії.
  3. Механічні дії. На прилад може впасти важкий предмет. Дрібна побутова техніка сама може опинитися на підлозі. Навіть на найміцніших корпусах можуть залишитися вм'ятини або тріщини, а всередині можуть відійти контакти.
  4. Вода та інші рідини – їхнє потрапляння може призвести до виходу приладу з ладу з причини короткого замикання ланцюга.

У всіх цих випадках ремонт кухонної техніки в Харкові потрібно довірити майстру, який давно працює у цій сфері.

Скільки коштує ремонт?

Види послуг Ціна, грн.
Заміна магнетрону НВЧ Печі 300 - 450
Заміна трансформатора НВЧ Печі 300 - 450
Ремонт електроніки НВЧ Печі 150 - 300
Заміна слюдяної пластини 200 - 300
Заміна двигуна 200 - 300
Пилососи  
Заміна двигуна на новий (залежно від потужності) 350 - 450
Заміна підшипників 150 - 350
Заміна щіток 350 - 450
Плата регулятора потужності 250 - 350
Ремонт шлангу 200 - 300
Підбір, заміна повітряних, водяних фільтрів 100 - 200
Заміна водяного насосу 200 - 300
Електрочайники  
Заміна терморегулятора 100 - 250
Заміна тену 250 - 250
Фени  
Заміна двигуна 100 - 300
Заміна тену 100 - 200
Заміна перемикача режимів 100 - 200
Заміна шнура 100 - 200
Заміна терморегулятора 150 - 200
Праски  
Заміна терморегулятора 100 - 200
Заміна шнура живлення 100 - 200
Ремонт електроніки 200 - 200
Ремонт системи упорскування води 200 - 200
Заміна тену 200 - 300
Заміна терморегулятора 100 - 200

Дiзнатися цiну ремонту


Що ми пропонуємо

Наша компанія надає послуги профілактики та ремонту побутової техніки. Наші переваги:

  • прозорий розрахунок ціни;
  • швидке проведення ремонту та профілактичного обслуговування;
  • гарантія на всі види робіт;
  • можливість виїзду майстра додому.

Щоб замовити ремонт дрібної побутової техніки або електроприладів, потрібно залишити заявку на сайті. У стандартній формі вкажіть свої контактні дані, основні відомості про обладнання, що вийшло з ладу, його модель і характеристики. Після цього вам передзвонить менеджер та назве орієнтовну суму.

Сказати точно, скільки коштуватиме ремонт дрібної побутової техніки (Харків), можна лише після діагностики. Для цього прилад потрібно або доставити до нашого сервісу, або домовитися про виїзд майстра додому у зручний час. Для великих приладів доставка до нашого офісу — не найзручніший варіант, краще домовитися про виїзний ремонт. Кавову машину можна привезти самостійно, надіслати "Новою поштою" чи іншою транспортною компанією. Після закінчення ремонту ми організуємо зворотну доставку пристрою зручним для вас способом.

Ремонт холодильників
Якщо холодильна камера не охолоджує, скоріше за все проблема у засміченні капілярної трубки, несправності вентилятора або підтіканні холодагенту. Холодильник не вмикається або не запускається компресор, є сторонні шуми або проблеми з морозилкою — кваліфікований ремонт може розв’язати проблему.
Ремонт пральних машин
Приводом звернутися у сервіс може стати підтікання води з машинки або погана робота мотору. Також може вийти з ладу двигун, електричний нагрівач, електроніка та люк машинки. Добре, коли в ремонті використовують тільки оригінальні запчастини.
Ремонт телевізорів
Поломки сучасних моделей рідкокристалічних, плазмових, LED телевізорів частіше за все відбуваються через перепади напруги в середині мережі. Може пропасти зображення або звук, відбутися порушення “картинки” або поломка плати. У такому випадку необхідно терміново звернутися до сервісу, що б несправність не стала гіршою.
Ремонт електричних плит
Більшість несправностей пов’язано з порушенням цілісності електричного ланцюга. Через це плита може не вмикатися або вимикається самостійно після деякого часу роботи. Також несправність виявляється у не достатньому нагріві плити та духовки, а лампочки індикатору не вимикаються.
Ремонт посудомийних машин
Частіше за все у посудомийках порушується процес подачі та зливу води, а також виявляються проблем із забором мийного засобу. До сервісу необхідно звернутися і тоді, коли машинка не запускається, відбувається перелив води або не працює температурний режим.
Ремонт кавомашин
Жорсткі умови експлуатації, використання обладнання з порушенням умов експлуатації, жорстка вода та інші чинники можуть призвести до поломок. Машина перестає розпізнавати наявність кави, не нагріває воду, протікає або видає гучні звуки. Майстри Link Service приймають кавомашини на ремонт у сервісі або можуть виїхати на виклик.
Ремонт кондиціонерів
Самостійно виявити справжню причину проблеми з охолодженням або обігрівом важко. Частіше за все кондиціонер перестає нормально охолоджувати чи підігрівати повітря, протікає або видає дивні звуки. Необхідно викликати фахівця для ремонту спліт-системи.
Ремонт мікрохвильові печі
Частою причиною виходу із ладу мікрохвильової печі є неправильна експлуатація та знос деталей. СВЧ може перестати вмикатися, тарілка всередині не крутитися, а нагрів не відбуватиметься. Це далеко не весь список поломок печі, які можуть виправити у нашому сервісі.
Чому ремонтувати побутову техніку повинні ми?
15 рокiв досвiд роботи
Оригінальні запчастини з гарантією
Професійне обладнання для ремонтів
Можливість ремонтів на виїзді
Окреме приміщення для ремонту побутової техніки

Гарантійний ремонт техніки понад 60 торгових марок