Array
(
  [REDIRECT_HTTPS] => on
  [REDIRECT_UNIQUE_ID] => Y9NbG3wWu0Wc4bqz-pnf6wAAADQ
  [REDIRECT_SCRIPT_URL] => /blog/statti/chasti-polomki-telefonu-i-yak-ikh-uniknuti/
  [REDIRECT_SCRIPT_URI] => http://ls.ua:443/blog/statti/chasti-polomki-telefonu-i-yak-ikh-uniknuti/
  [REDIRECT_BX_PUSH_SECURITY_KEY] => FmQzAPij9qzIu8dKDGoykscoHsbBGb8KdIAtA2IFxwZ4gSl9e6EuIKR1CVsBraW9NRhgMj37k2zJOhBPPxV0fI2uOepa5O4NVKRCGg2rbnXxvkkDP7q0gKOP7g2Q1SX9
  [REDIRECT_BITRIX_VA_VER] => 7.5.0
  [REDIRECT_BITRIX_ENV_TYPE] => general
  [REDIRECT_AUTHBIND_UNAVAILABLE] => yes
  [REDIRECT_STATUS] => 200
  [HTTPS] => on
  [UNIQUE_ID] => Y9NbG3wWu0Wc4bqz-pnf6wAAADQ
  [SCRIPT_URL] => /blog/statti/chasti-polomki-telefonu-i-yak-ikh-uniknuti/
  [SCRIPT_URI] => http://ls.ua:443/blog/statti/chasti-polomki-telefonu-i-yak-ikh-uniknuti/
  [REMOTE_USER] => 
  [BX_PUSH_SECURITY_KEY] => FmQzAPij9qzIu8dKDGoykscoHsbBGb8KdIAtA2IFxwZ4gSl9e6EuIKR1CVsBraW9NRhgMj37k2zJOhBPPxV0fI2uOepa5O4NVKRCGg2rbnXxvkkDP7q0gKOP7g2Q1SX9
  [BITRIX_VA_VER] => 7.5.0
  [BITRIX_ENV_TYPE] => general
  [AUTHBIND_UNAVAILABLE] => yes
  [HTTP_X_FORWARDED_FOR] => 3.235.25.27
  [HTTP_HOST] => ls.ua:443
  [HTTP_HTTPS] => YES
  [HTTP_X_FORWARDED_PROTO] => https
  [HTTP_CONNECTION] => close
  [HTTP_USER_AGENT] => CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
  [HTTP_ACCEPT] => text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8
  [HTTP_ACCEPT_LANGUAGE] => en-US,en;q=0.5
  [HTTP_IF_MODIFIED_SINCE] => Wed, 06 Jul 2022 07:34:40 GMT
  [HTTP_ACCEPT_ENCODING] => br,gzip
  [PATH] => /usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin
  [SERVER_SIGNATURE] => 
Apache Server at ls.ua Port 443
[SERVER_SOFTWARE] => Apache [SERVER_NAME] => ls.ua [SERVER_ADDR] => 127.0.0.1 [SERVER_PORT] => 443 [REMOTE_ADDR] => 3.235.25.27 [DOCUMENT_ROOT] => /home/bitrix/ext_www/dev.l-s.com.ua [REQUEST_SCHEME] => http [CONTEXT_PREFIX] => [CONTEXT_DOCUMENT_ROOT] => /home/bitrix/ext_www/dev.l-s.com.ua [SERVER_ADMIN] => webmaster@localhost [SCRIPT_FILENAME] => /home/bitrix/ext_www/dev.l-s.com.ua/bitrix/urlrewrite.php [REMOTE_PORT] => 38534 [REDIRECT_URL] => /blog/statti/chasti-polomki-telefonu-i-yak-ikh-uniknuti/ [GATEWAY_INTERFACE] => CGI/1.1 [SERVER_PROTOCOL] => HTTP/1.0 [REQUEST_METHOD] => GET [QUERY_STRING] => [REQUEST_URI] => /blog/statti/chasti-polomki-telefonu-i-yak-ikh-uniknuti/ [SCRIPT_NAME] => /bitrix/urlrewrite.php [PHP_SELF] => /bitrix/urlrewrite.php [REQUEST_TIME_FLOAT] => 1674795803.1424 [REQUEST_TIME] => 1674795803 [REAL_FILE_PATH] => /blog/index.php )
Loading

Статті

Часті поломки телефону і як їх уникнути
27.09.2021 1265

Ми користуємося телефоном щоденно. З цим гаджетом пов’язане життя, робота та відпочинок. Практично у кожної моделі з часом з’являються несправності. Причини поломок телефонів можуть бути різними — проблеми з операційною системою, механічні пошкодження, знос деталей і так далі. 

Ми вирішили перерахувати розповсюджені причини неполадок, за якими вам може знадобитися ремонт телефонів та як їх можна уникнути.

 1. Телефон впав у воду або намок — це одна з універсальних причин несправностей будь-якого телефону. Контакт з водою або з іншою рідиною часто закінчується для них плачевно. Якщо таке трапилося з вашим мобільником, його потрібно відразу ж відключити, потім витягнути батарею та SIM-карту і просушити всі окремо. Просушка може тривати від кількох годин до доби, залежно від того, куди потрапила вода. Якщо після цього телефон не вмикається або погано працює, несіть його в сервісний центр.

 2. Слабке місце телефонів-розкладачок - це шлейф, який з'єднує обидві частини пристрою. Згодом він псується, і тоді може не працювати екран, або можуть з'явитися інші проблеми. У цьому випадку потрібна його заміна.

 3. Ще одна проблема програмного характеру — потрапляння на телефон вірусів. Особливо до цього схильні сучасні смартфони. Щоб уникнути такої проблеми, ми радимо використовувати антивіруси, не користуватися Wi-FI у громадських місцях без необхідності. Якщо телефон раптом почав гальмувати, перегляньте всі завантажені файли та видаліть папки, що незрозуміло звідки з'явилися. Якщо проблема не вирішилася, то, можливо, потрібна перепрошивка телефону в сервісному центрі.

 4. Пошкодження екрану — подряпини, тріщини, механічні пошкодження. Це не тільки погіршує зовнішній вигляд телефону, а й може призвести до псування зображення або повної відмови дисплея. Будьте обережні з вашим смартфоном, не носіть його в кишені, де лежать різні металеві предмети — монети, ключі і т.д. Дуже часто саме з цього починаються всі розповіді про тріснуті дисплеї — телефон просто лежав в кишені, в якому лежало ще щось. Краще використовуйте чохол та окремі кишені.

Перераховані причини — не єдині, а лише ті, що часто зустрічаються. Наведені поради допоможуть вам уникнути їх і продовжити термін життя вашого телефона. Якщо все-таки відбулася поломка, ремонт телефону в Харкові можна здійснити в Link Service.Попередня стаття
Наступна стаття
09.08.2021 1458
Правильна експлуатація електротранспорту і випадки, що підлягають ремонту

Основні правила експлуатації електротранспорту

Дивитися
27.09.2021 1265
Часті поломки телефону і як їх уникнути

Ми вирішили перерахувати розповсюджені причини неполадок, за якими вам може знад...

Дивитися
09.08.2021 1449
Що таке профілактика ПК та ноутбука

В процесі експлуатації персональних комп'ютерів та ноутбуків обов'язкови...

Дивитися
27.09.2021 1266
Часті поломки телефону і як їх уникнути

Ми вирішили перерахувати розповсюджені причини неполадок, за якими вам може знад...

Дивитися