Loading

Ремонт моніторів у Харкові

Компанія Link Service пропонує ремонт моніторів у Харкові. У нас працюють майстри з інженерною освітою, які розуміються на особливостях техніки всіх популярних брендів. Ми працюємо з будь-якими моніторами, незалежно від їхніх технічних характеристик та марки, під якою вони виготовлені.

Чи можна відремонтувати монітор самостійно

Якісний ремонт комп'ютерів, моніторів, іншої складної техніки неможливий у домашніх умовах. Користувач не має ані діагностичного обладнання, щоб визначити поломку, ані інструментів, щоб її усунути або замінити деталь. Але головне, у користувача немає знань та досвіду, він може покладатися лише на інструкції з інтернету, а вони далеко не завжди точні. У результаті після закінчення робіт пристрій може повністю вийти з ладу.

Найкраще відремонтувати монітор у Харкові в офіційному сервісному центрі. Наші інженери розбираються у всіх технічних нюансах, знають, що перевірити у першу чергу, можуть підібрати заміну деталі, що вийшла з ладу. Ми проводимо діагностику та ремонт моніторів з використанням фірмового обладнання та запчастин. Терміни виконання робіт залежить від типу поломки.

Скільки коштує ремонт?

Види послуг Ціна, грн.
Заміна/ремонт блоку живлення 300 - 500
Прошивка мікросхеми Flash з випаюванням чіпа 250 - 350
Пайка SMD-компонентів 200 - 350

Дiзнатися цiну ремонту


Ознаки поломки монітора

Ремонт монітора починається з визначення причини поломки. Найчастіше виникають такі проблеми:

  1. Індикатор живлення блимає, але монітор не вмикається або швидко вимикається. Це свідчить, що з ладу вийшла плата живлення.
  2. Зображення блимає або гасне одразу після ввімкнення. Проблема може бути з підключенням кабелю або блоком живлення. Можливо, необхідно замінити конденсатори.
  3. Мимовільне вимкнення або затримка з увімкненням, іноді чутний звук трансформатора підсвічування. Причина – несправність плати, лампи підсвічування або інвертора.
  4. Вертикальні смуги на зображенні – це проблема, найчастіше пов'язана з виходом з ладу матриці або порушенням контакту шлейфа з електродами.

Ремонт монітора потрібен тоді, коли на зображенні помітні горизонтальні смужки або плями. Сірий або білий екран, незважаючи на працююче підсвічування, може свідчити про вихід з ладу живлення РК-монітора. Поява тріщини внаслідок механічних пошкоджень – також привід для того, щоб звернутися до сервісного центру. Точно визначити причину поломки може тільки майстер у сервісному центрі, але для цього він спочатку проводить діагностику.

Що ми пропонуємо

Наша компанія пропонує:

  • професійний ремонт монітора з оформленням гарантії;
  • доступні ціни;
  • можливість виїзду майстра за вказаною адресою;
  • використання фірмових деталей для заміни.

Щоб дізнатися, скільки коштує відремонтувати монітор у Харкові, залиште заявку на сайті. Ціна залежить від типу монітора, його розміру (діагоналі) та складності робіт. Заміна матриці чи плати оцінюється окремо. Повну вартість робіт майстер назве після діагностики, щоб власник міг вирішити, наскільки доцільно замовляти ремонт.

Порядок роботи такий: клієнт залишає заявку на зворотний дзвінок, наш менеджер телефонує, щоб назвати орієнтовну ціну та погодити умови. Ви можете надіслати зламану техніку до нашого центру, скориставшись послугою "Нової пошти" або іншої транспортної компанії. Можна домовитися про виїзд майстра додому. Фахівець проводить діагностику, оцінює складність робіт та називає остаточну вартість. Якщо ви погоджуєтесь з умовами, то майстер приступає до роботи. Якщо ви надсилали монітор до нашого центру, ми організуємо його зворотню доставку на попередньо узгоджених умовах.

Чорний екран
Проблема може бути в матриці або блоці живлення. Потрібна додаткова експертиза, щоб діагностувати причину неполадки та виконати ремонт. Іноді необхідна проста заміна матриці на моніторі та він знову буде як новий. Для ремонту ми використовуємо оригінальні запчастини, які гарантовано підійдуть до вашого монітора.
Дисплей блимає або швидко гасне
Неполадка може бути відразу в багатьох місцях. Найпростіший варіант - відійшов контакт. Тоді потрібно замінити роз'єм або достатньо замінити провід. Проблема може бути в блоці живлення монітора. Якщо припущення вірне, потрібен додатковий аналіз, який встановить вигоду від ремонту. Іноді купити нову деталь вигідніше, ніж виконати ремонт старої.
Немає зображення або проблеми з підсвічуванням
Часто вирішується заміною LED плівки. Часом проблема може бути глибше і серйозніше. Тоді майстер діагностує причину несправності, щоб успішно виконати ремонт монітора.
Монітор видає незрозумілі звуки
Найчастіше проблема в інверторі. Якщо це припущення вірне, необхідно доставити монітор в сервісний центр. Інвертор замінимо найближчим часом. Іноді проблема викликається іншими причинами. У цьому випадку потрібна додаткова діагностика, щоб встановити джерело неполадки. Можливо, потрібно полагодити конденсатор.
Поява смуг
Проблема появи небажаних смуг на моніторі може бути вирішена прочищенням обладнання, бо причиною подібних неполадок часто стає пил, який накопичується на шлейфі. Перегрів монітора теж іноді призводить до появи смуг. Ремонт монітора може знадобитися навіть в разі злету драйверів або неполадок з відеокартою.
Поява тріщини
Іноді на моніторі, в результаті падіння або ж механічного впливу, з'являються тріщини. У цьому випадку потрібен ремонт. Майстри сервісного центру оперативно проведуть всі необхідні роботи.
Чому ремонтувати монітор повинні ми?
15 рокiв досвiд роботи
Професійне обладнання для ремонтів
10 напрямків роботи
6 мiсяцiв гарантії на ремонт
15 років експертизи

Гарантійний ремонт техніки понад 60 торгових марок