Loading

Ремонт та обслуговування друкарської техніки у Харкові

Сервісний центр Link Service пропонує ремонт офісної техніки та її профілактичне обслуговування. Ми працюємо не тільки зі звичайними принтерами та БФП, але й з копіювальними апаратами, плотерами та іншими складними пристроями. Для визначення причини несправності наші інженери обов'язково проводять діагностику обладнання.

Ремонт офісної техніки у Харкові: з якими пристроями ми працюємо

Наш сервісний центр здійснює ремонт друкарської техніки різних видів. Це:

  • Принтери лазерного та струменевого типу. До нас звертаються, якщо пристрій не вмикається, перестає рухатися каретка з чорнильним картриджем, зминається папір.
  • БФП. Не має значення, що вийшло з ладу – сканер чи копіювальний апарат, наші інженери усунуть несправність.
  • Фотопринтер. За будь-яких ознак технічної несправності, наприклад, при появі смуг на друкованому матеріалі або при занадто світлому зображенні, зминанні паперу, чорнильних краплях на поверхні, потрібно викликати майстра. Іноді ці ознаки говорять про те, що чорнило закінчилося або ємність для відпрацьованого матеріалу переповнена, але може знадобитися і серйозніший ремонт оргтехніки.
  • Копіювальне обладнання. Найчастіше погіршення якості копій та перевитрата тонера пов'язані з неправильною експлуатацією апаратів. Вони потребують регулярного профілактичного огляду та заміни відпрацьованих деталей, тоді неприємностей можна уникнути.
  • Сканери. Причини несправності можуть полягати як у механічних пошкодженнях, так і у помилках програмного забезпечення. Наші майстри усунуть несправності будь-якого типу.
  • Широкоформатні плотери. Іноді проблеми полягають у зношеності роликів (про це свідчить зминання паперу), іноді – у забрудненні оптичних датчиків. Ми допоможемо усунути ці проблеми.

Наші майстри швидко знаходять причину несправності за допомогою діагностичного обладнання та усувають її.

Скільки коштує ремонт?

Види послуг Ціна, грн.
Заправка лазерного чорного картриджа 140 - 170
Регенерація картриджа 140 - 240
Технічне обслуговування картриджа 100
Заміна бушингів 300 - 400
Заміна лінійки сканера CIS 300 - 400
Заміна печатної голівки 300 - 400
Заміна термистора 300 - 400
Заміна термоплівки 350 - 450
Заміна шлейфу печатної голівки 300 - 400
Заміна/оновлення ПЗ Принтера 300 - 400
Промивка печатної голівки 250 - 350
Діагностика 250
Ремонт блока живлення копіювального/печатного пристрою 350 - 450
Ремонт плати керування 400 - 500
Заміна/відновлення ролику захоплення бумаги та/або гальмівної майданчика у принтері 300 - 400
Ремонт вузла захоплення бумаги 400 - 500
Скидання лічильника відпрацьованних чорнил 250 - 350
Встановлення перезаправних картриджів 300 - 400
Встановлення СБПЧ 400 - 500

Дiзнатися цiну ремонту


Що ми пропонуємо

Сервісний центр Link Service – це гарантійний та терміновий ремонт офісної техніки у Харкові. Ми працюємо понад 15 років, за цей час розробили зручну схему співпраці. Ми можемо ремонтувати принтери, не зупиняючи робочий процес у вашій компанії. Центр з ремонту оргтехніки має власну матеріально-технічну базу для термінового проведення таких робіт. Для обслуговування принтерів виділено окреме приміщення.

У нас працюють сертифіковані майстри, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та знаються на особливостях обладнання різних марок. Ми працюємо за гарантією з апаратурою понад 60 брендів – для цього у нас є фірмові запчастини та витратні матеріали. На всі види робіт надається 6 місяців гарантії.

Умови співпраці

Щоб замовити послуги з ремонту офісної техніки, потрібно розрахувати орієнтовну вартість. Для цього заповніть форму на сайті. Якщо ціна вас влаштовує, треба:

  • узгодити умови з менеджером;
  • упакувати техніку у фірмову упаковку, вкласти туди документи (якщо пристрій все ще перебуває на гарантійному обслуговуванні);
  • надіслати обладнання до сервісного центру «Новою поштою» або привезти особисто.

Можливий виїзд майстра за вказаною адресою. Про це можна домовитися з менеджером під час обговорення умов роботи.

Корпоративне обслуговування: ремонт оргтехніки та профілактичні роботи

Сервісний центр Link Service надає послуги з ремонту та обслуговування оргтехніки IT-компаніям та фірмам, які постійно використовують для роботи друкарські пристрої. Вихід із ладу цього обладнання може повністю зупинити робочий процес. Щоб запобігти таким прикрощам, за принтерами та копіювальними апаратами треба стежити. Якщо обслуговуванням та профілактикою техніки займатися регулярно, то неприємних сюрпризів не буде.

Корпоративне обслуговування на основі договору – це регулярне проведення профілактичних робіт. До них входять заправка картриджів, оперативний виїзд ремонтної бригади до офісу, можливість надання тимчасової заміни принтера або БФП. Щоб замовити корпоративне обслуговування друкарської техніки, необхідно заповнити форму на сайті. Після цього наші менеджери передзвонять вам, щоб узгодити умови співпраці.


Лазерні та струменеві принтери
До типових несправностей принтерів можна віднести неякісний друк та коли папір мнеться. Також принтер може просто не вмикатися або каретка з чорнилами перестає рухатися. Все це привід звернутися до професійного сервісного центру, де роботу лазерного або струменевого принтера швидко відновлять.
БФП
Ремонт БФП виконують на підставі результатів детальної діагностики. Вона може показати несправність в роботі одного з режимів — копір або сканер. Пристрій може не вмикатися або не захоплювати папір, видавати сторонні звуки та чорні листи. До поломок призводить знос деталей, проблеми з програмним забезпеченням або дефіцит витратних матеріалів.
Фотопринтери
Якщо в роботі пристрою для друку фото замічені недоліки, необхідно звернутися у сервіс. Це може бути друк зі смугами або занадто світлий, папір “зажовується” або забирає по двоє, чорнила капають на папір або переповнене вмістилище для відпрацьованих елементів.
Копіювальні апарати
Для підтримки нормальної роботи копіра потрібно періодичне сервісне обслуговування. Практика показує, що брудні копії, перевитрата тонера, часте застрягання паперу та інші несправності потребують профілактики апарату сертифікованим інженером.
Сканери
Про необхідність ремонту свідчить погіршення кольору, раптове відключення сканера при роботі, проблеми зі скануючої головкою, некоректне функціонування програмного забезпечення. У будь-якому випадку, обслуговування сканерів потрібно доручати професійному майстру.
Широкоформатні плотери
Якщо плотер рве папір або заминає її під час друку, то причина полягає в зношеності роликів, що відповідають за подачу листів. Скрип при роботі обладнання говорить про необхідність змащування обертових деталей пристрою. Якщо апарат не бачить папір при її наявності, то, можливо, завис прапорець реєстратора або забруднилися оптодатчики.
Чому ремонтувати друковану техніку повинні ми?
Сертифiкованi cпецiалiсти
15 рокiв досвiд роботи
Постійні навчання та пiдвищення квалiфiкацiї
6 мiсяцiв гарантії на ремонт
Окреме приміщення для ремонту друкувальної техніки

Гарантійний ремонт техніки понад 60 торгових марок